DAVET ET & PARA KAZAN


Pasif gelir elde etmenin en kolay yolu satış ortaklığı fırsatını MedyaPanel ile yakalayın!

smm panel

Bir Satış Ortağı Olarak Nasıl Para Kazanacaksınız?

Bildiğiniz online girişimlere kıyasla MedyaPanel'de satış ortaklığı oldukça kolaydır.

Bir bloga veya bir web sitesine ihtiyacınız yok!


 1. Öncelikle MedyaPanel'de bir üyeliğe ihtiyacınız var. Hala bir üyelik açmadıysanız hemen ücretsiz üye olun. Üyeliğinizi aldıktan sonra veya üyeliğiniz zaten varsa gerisi çok kolay!
 2. Panelde bulunan "Satış Ortaklığı" bölümüne tıklayın ve orada size özel oluşturulan "Yönlendirme Bağlantısı"nı kopyalayın. Bu bağlantı ile artık kazanç elde etmeye hazırsınız. 
 3. Kopyaladığınız bağlantıyı tanıdıklarınıza, müşterilerinize, arkadaşlarınıza gönderin ve bu bağlantı üzerinden MedyaPanel'e kayıt olmalarını sağlayın. 
 4. Son bir adım daha kaldı. Bağlantınız üzerinden kayıt olan her bir kişiye, kendi hesaplarına bakiye yükleyip sipariş oluşturmasını sağlayın ve artık her şey tamam. Bağlantınızdan gelen her kişinin yaptığı yüklemeden %10 kazanç kendi hesabınıza anında yatırılacaktır.

Her şey bu kadar! Artık siz de  satış ortaklığı ile pasif gelir elde etmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

smm panel

MedyaPanel'den Kazanç Elde Et!

Sistemimizin diğer tüm sistemlerden farklı olduğunu söylemiştik. MedyaPanel, size kazandırıyor. 

Panele dahil ettiğiniz her kullanıcıdan kazanç elde ettiğinizi düşünün! Ekstra çalışma gerektirmeden, satış yapmadan kazanç sağlıyorsunuz. Kulağa gerçekten hoş geliyor. Şimdi size yapmanız gerekenleri söylüyoruz;


 1. Öncelikle panele kayıt ettireceğiniz kişiye kendi "Referans linkinizi" göndermeniz gerekiyor ve o kişi mutlaka bu link üzerinden kayıt olmalıdır.
 2. Kayıt tamamlandıktan sonra geriye kalan tek şey, kayıt olan kişinin hesabına bakiye eklemesi ve sipariş oluşturması. 

İşte tüm işlem bu kadar! Hesabına bakiye ekleyen referansınızın eklediği bakiyenin %10'unu sizin kendi hesabınıza anında gönderiyoruz. Bu sistemi bir kişi veya beş kişi ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz kadar kullanıcıyı kayıt ettirerek pasif gelirinizi artırabilirsiniz! 

Hemen referans linkini al ve çevrene gönder! 

MedyaPanel Ortaklık Programı Hakkında


medyapanel

1.GİRİŞ YAP

medyapanel

2.REFERANS GÖNDER

medyapanel

3.ÖDEME AL

affiliate
smm panel
smm panel
smm panel
smm panel
smm panel
smm panel referans

 Affiliate Marketing ile Satış Ortağı Olarak Nasıl Para Kazanırsınız?

Satış ortağı olarak; hizmetlerimizi tanıtarak, affiliate bağlantınız üzerinden yapılan her satıştan komisyon alarak para kazanabilirsiniz. Affiliate pazarlama satış ortağı olarak para kazanmanın adımları şunlardır:


 • Satış Ortaklığına katılın
 • Hizmetlerin tanıtımını yapın
 • Hedef kitle oluşturun
 • Analiz edin
 • Sonuçları takip edin
 • Hedef kitlenizi genişletin

Genel olarak, satış ortaklığı çevrimiçi para kazanmanın kazançlı bir yoludur.

smm panel medyapanel

Neden MedyaPanel Ortaklık Programına Katılmalısınız?


 • Komisyon; Referans olduğunuz tüm satışlardan ömür boyu komisyon kazanacaksınız.
 • Sektördeki 1 numaralı panel olarak hizmetlerimizi kaliteli ve güvenli tutuyoruz. Sizlere 7/24 gerçek destek sağlıyoruz.
 • Sonuç odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin sorunlarını önemsiyoruz. Bizimle yaptığınız yolculuğu sorunsuz yapmanız için çaba harcıyoruz.
 • Satış ortaklarımızla yakından ilgileniyoruz ve daha çok gelir elde etmeniz için size destek oluyoruz, hizmetlerimize öncelikli erişim sağlayarak premium üye statüsünde oluyorsunuz.
 • Hizmetlerimizin kalitesini yüksek tutuyoruz ve  herkesin ulaşabileceği biçimde stratejik olarak fiyatlandırma yapıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet ederken; çalışkan ve dürüst oluyoruz. Sınıfının en iyileri arasında yer alıyoruz ve itibarımızı riske atmamak için çalışıyoruz. MedyaPanel ailesiyle büyümek için daha fazla beklemeyin!

Ortaklık Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


 1. Satış ortağı olarak kaydolmak için bu sayfadaki herhangi bir düğmeyi tıklayarak giriş yapın ve "Satış Ortaklığı" sayfasına tıklayın.
 2. Yönlendirme bağlantısını kopyalayın.
 3. Kopyaladığınız bağlantıyı referans olacağınız kişilere gönderin.
 4. Size ait bağlantı ile kayıt olan kişilerin panele yükleme yapmasını sağlayın ve yapılan her yüklemeden %10 kazanç elde edin.
 5. Elde ettiğiniz kazancın anında bireysele hesaplarınıza yüklenmesini izleyin.

Evet, elde ettiiğiniz kazançlar öncelikle paneldeki hesabınızda toplanır. Bakiyeniz 20 TL ve üzeri olduğu zaman bireysel hesabınıza yatması için ödeme al butonuna tıklayınız. Ödeme talebiniz onaylandıktan sonra hesabınıza bankanıza bağlı olarak 1-3 iş günü içinde geçecektir.

Bireysel hesaplarınıza ödeme alabilmek için bakiyenizin 20 TL ve üzerinde olması gerekiyor.

Herhangi bir hizmet sınırlamamız bulunmuyor. Satış ortağı olmak için SMM panelimize yeni kişilerin gelmesini sağlayıyorsunuz. Siz ve panele gelen kişiler, MedyaPanel'de bulunan tüm hizmetleri kullanabilir.

Böyle bir sınırlamamız yok. Referans olmak için istediğiniz kadar kişiye ulaşabilirsiniz. Ne kadar çok kişiye referans olursanız, o kadar çok kazanç sağlamış olursunuz. 

MedyaPanel sizlere 7/24 müşteri desteği sunmaktadır. Sunulan destekte herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Bize ulaşabilmeniz için birçok iletişim kanalımız bulunuyor. Aklınıza takılan her konuda destek ekiplerimize danışabilirsiniz.